Oefenspringen paarden

08. Klasse B (oefenparcours, twee fasen special)

Discipline Springen
Type Paard
Inschrijfgeld € 10,00
Datum 09-05-2021
Aanvangstijd Aansluitend

Volg / Uitslag Nr. Start Nr. Deelnemer Paard Afstamming HC Tijd 2e fase Straf-punten totaal Tijd 2e fase Straf-punten totaal
1 Guus Mulders Lugano Ircolando x Bustron HC    
2 Jarno van Erp nn HC    
3 Neal Fearon Metallic Key SR HC    
4 Jessie Wegdam Battida z Balou du rouet x Guidam HC    
5 Eveline Van der looij Kahlua-Fomia Spartacus TN HC    
6 Jos Van Heijst Karone HC    
7 Rashida van der Putten Orchid's Nicolai Orchid's Justin x Watershof Pretendent HC    
8 Rene Voet Kingston Zirocco Blue HC    
9 Karlijn van Roy Lavira Hop Hermantico x Rhodium HC    
10 Eline Peters Qlass Z Quasimodo Z x Mr Blue HC    
11 Anique Sijkens Elmo van den hoek Z Emir R HC    
12 Amanda Slagter Catarina AD HC    
13 Yindee van Wanrooij Moran Etoulon VDL HC    
14 Ellen Zwijnenberg Lifeguard HC    
15 Yindee van Wanrooij Moran Etoulon VDL HC    
16 Ellen Zwijnenberg Lifeguard HC    
17 Robin Scheepers Kelodie Luxor van de Coninckshoeve x Electro HC    
18 Chayenna De man Kwatro Kw Numero Uno HC    
19 Robin Scheepers Kelodie Luxor van de Coninckshoeve x Electro HC    
20 Sem van Alebeek Napoli Z Country Man HC    
21 Floor Schippers Mr Jingles HC    
22 Britt Schippers Lightning S Hermantico HC    
23 Janne vd Broek Dahlien Griseldi HC    
24 Ramona Sour Gubha Pacific HC    
25 Guus Mulders Huro's Lennard Balpar de Trebox Z x Diabeau van de Heffinck x Royal Bravour HC    
26 Jarno van Erp Nn1 HC    
27 Britt van Erp Endless Love Z Elvis ter Putte x Koriander HC    
28 Isabeau van Erp Tiara Lester x Hemmingway HC    
29 Pascalle Van Boxtel Quick HC    
30 Geert Meulepas Jeanneret El salvador x Kannan HC    
31 Thijs Meulepas Kingsburry Starpower HC    
32 Sam Versteijnen Nn2 HC    
33 Marly Derks Crazy Eyes HC    
34 Vera Rutten Quick Shveps Quick Capitol HC    
35 Rachel Peters Indianapolis Vdt Berlin HC    
36 Naomie van den Bogaard nn Grand Slam VDL x Numero Uno HC    
37 Isa van den Eijnden Twinkling Star-a.s. Kashmir Van Schuttershof HC    
38 Frank van der Sloot Lotto Entertainer x Pierrot HC    
39 Dorris Versteijnen Kiekeboe HC    
40 Pleun Versteijnen Audi's Wizard Lupicor HC    
41 Neal Fearon Lyon Toltien F HC    
42 Piet Van aarle Diamond lady Ustinov x Ramiro HC    
43 Ben Jansen Kensington Chester Z HC    
44 Martijn Verpoort Connect HC    
45 Marieke Buis Eden Pierrot HC    
46 Peggy Looymans Kagupardie Cidane HC    
47 Floor van Gelderen Go Special Special D HC    
48 Johan De Raad Golden Girls Knight White Knight HC    
49 Amanda Slagter Ricar’Do AD HC    
50 Yindee van Wanrooij Lily-Carmen Elvis ter putten x Oklund HC    
51 Ellen Zwijnenberg Zero Quiran HC    
52 Guus Mulders NN HC    
53 Jarno van Erp Duran Duran Z Dominator Z x Calvaro HC    

Contactgegevens

Stichting Ruitersport De Meierij
E. info@srdm.nl