Oefenspringen paarden

07. Klasse BB (oefenparcours)

Discipline Springen
Type Paard
Inschrijfgeld € 10,00
Datum 09-05-2021
Aanvangstijd 09:30

Volg / Uitslag Nr. Start Nr. Deelnemer Paard Afstamming HC Tijd 2e fase Straf-punten totaal Tijd 2e fase Straf-punten totaal
1 Janneke Dekkers Hero Diamant de semilly x Kannan HC    
2 Michael Maltha Vigo’s King Heywood H Z Vigo D’arsouilles x No limit HC    
3 Belle van Breugel Landheer van het Maaskantje Diamant de semilly x Indorado HC    
4 Jeroen van Boekel Macy Hermantico x Concorde HC    
5 Belle van Breugel Landheer van het Maaskantje Diamant de semilly HC    
6 Demy Slaats Hamara-H Calvino Z x Ekstein HC    
7 Rianne Haegens Lovely Carla Hennessy HC    
8 Anique Timmermans Lucky Balou Baloubama x Namelus R HC    
9 Carmen van Loon Caretino Girl Caretino Gold HC    
10 Anne Fritsen Marie Goldlavsca Durango HC    
11 Carmen van Loon Caretino Girl Caretino Gold HC    
12 Naomie van den Bogaard nn HC    
13 Rowena Smulders Janus van de muggenhoek Elliot HC    
14 Merel Henny Black Line JK Horsetrucks onbekend x onbekend HC    
15 Floor Ruijs One Dream of the Paddocks Tangelo Van De Zuuthoeve HC    
16 Michael Maltha Mafinette High Shutterfly x Calido HC    
17 Janneke Dekkers Hockey pockey Nn x Nn HC    
18 Laura de Koning Hunter Reillys aldatus clover HC    
19 Linn Kvernes Nn Nn x Nn HC    
20 Meyke Foolen La Boom Lacoochee x Galan HC    
21 Ilvy Schippers Memphis Falaise de Muze x Corland HC    
22 Anouk Vermeulen Lady Dy Loma Cape Coral RBF Z x Landor S HC    
23 Britt Van kessel Look a like z Ogano sitte x Hors la loi II HC    
24 Karlijn van Roy Lavira Hop Hermantico x Rhodium HC    
25 Selvinur Atman Blince W Ircolando HC    
26 Esther Manders Assembly's Camari Z Andiamo Z x Contendro I HC    
27 Neal Fearon Metallic Key SR HC    
28 Jessie Wegdam Battida z Balou du rouet x Guidam HC    
29 Eveline Van der looij Kahlua-Fomia Spartacus TN HC    
30 Jos Van Heijst Karone HC    
31 Rashida van der Putten Orchid's Nicolai Orchid's Justin x Watershof Pretendent HC    
32 Rene Voet Kingston Zirocco Blue HC    
33 Michael Maltha Levanto San Etoulon VDL x Investment HC    
34 Belle van Breugel Liarado van het Maaskantje Diarado x Nabab de Reve HC    
35 Jeroen van Boekel Luca Hermantico x Concorde HC    
36 Belle van Breugel Liarado van het Maaskantje Diarado x Nabab de Reve HC    
37 Janneke Dekkers Huro’s my lord r Huro’s fantastic color r x Numero uno HC    

Contactgegevens

Stichting Ruitersport De Meierij
E. info@srdm.nl