Oefenspringen paarden

04. Klasse M (oefenparcours, twee fasen special)

Discipline Springen
Type Paard
Inschrijfgeld € 10,00
Datum 08-05-2021
Aanvangstijd Aansluitend

Volg / Uitslag Nr. Start Nr. Deelnemer Paard Afstamming HC Tijd 2e fase Straf-punten totaal Tijd 2e fase Straf-punten totaal
1 Alice Lazzarini NN4 HC    
2 Iris Looymans Kupardie Cidane x Indoctro x Voltaire HC    
3 Ellen Zwijnenberg Fallon V'Gas Cornet Obolensky HC    
4 Stefanie Storhannus Nelvino HBS Elvis Ter Putte HC    
5 Ingrid Broers Jimmy Choo Glasgow-w Vh Merelsnest HC    
6 Anique Sijkens Kanjer Hg Emir R HC    
7 Frans Burgers Laptop Grandorado x Calvados HC    
8 Imke Jansen Harobi Carambole x Epilot HC    
9 Aniek Jansen Janiekarov HC    
10 Micky van den Oetelaar Charming Dream Z Carrera VDL x Cagliostro x Jimtown HC    
11 Dominique Greeve Jazz de carthago Jazz de coqueri HC    
12 Aniek Diks Compire Z Codex One HC    
13 Boy Peels Kansas Tag HC    
14 Rob Eras NN HC    
15 Thijs Machielsen Hemelton Untouchable HC    
16 Amanda Slagter Cardesj AD Z Comme Il Faut HC    
18 Pieter Rutten Catwalk BB Corydon van T&L x Major de la cour x Nimmerdor HC    
19 Larissa Bijl Kadiva Marius Claudius HC    
20 Pieter Rutten Catwalk BB Corydon van T&L x Major de la cour x Nimmerdor HC    
21 Alice Lazzarini NN5 HC    
22 Iris Looymans Primero H.H. van de Ruiter Corydon van T&L x Corrado I x Literat HC    
23 Ellen Zwijnenberg Asjemenou Andiamo Z HC    
24 Cynthia Overbeeke Chalifornia Chacco Blue HC    
25 Eline Smits Houdini Verdi HC    
26 Suzanne Bens Jericho I'm Special de Muze HC    
27 Marlie Wetering Gigante Ultimo HC    
28 Willemijn Poetsma Fleur Vegas Vdl HC    
29 Can Oskay Napoleon De Vleut x Zento HC    
30 Dominique Langens NN HC    
31 Elke Van den Broek Hiante Tangelo Van De Zuuthoeve HC    
32 Noortje Gevers Jasmijn Indoctro x Voltaire x Jasper HC    
33 Jari van den Biggelaar Eclair de bethune Con Air x Cassini 1 HC    
34 Micky van den Oetelaar Kensington HX Ugona sitte x Numero Uno x Cash HC    
35 Aniek Diks Indira Hero de Septon HC    
36 Boy Peels Cancate D'Hyrencourt Z HC    
37 Amanda Slagter Merith AD HC    
38 Thijs Machielsen Ireuza Numero Uno HC    
39 Sidney Eras Gem de Revel Onbekend HC    
40 Alice Lazzarini NN6 HC    
41 Iris Looymans Lamborghini Z Levisto Z x Cicero Z van Paemel x John Z HC    

Contactgegevens

Stichting Ruitersport De Meierij
E. info@srdm.nl