Oefenspringen paarden

03. Klasse L (oefenparcours, twee fasen special)

Discipline Springen
Type Paard
Inschrijfgeld € 10,00
Datum 08-05-2021
Aanvangstijd Aansluitend

Volg / Uitslag Nr. Start Nr. Deelnemer Paard Afstamming HC Tijd 2e fase Straf-punten totaal Tijd 2e fase Straf-punten totaal
1 Larissa Bijl I'M Gonna Be Gentle Donder HC    
2 Cynthia Overbeeke L'Alize L'arc de Triomphe HC    
3 Ellen Zwijnenberg Grize de Hus HC    
4 Suzanne de Heus Elle-Fomia HC    
5 Nina Enckevort Lamborghini MG Cohinoor VDL x Cento HC    
6 Anne van Lier Elmar Unaniem HC    
7 Boy Peels Mickey HC    
8 Marieke Vulders It'S Magic Dexter R HC    
9 Alice Lazzarini NN5 HC    
10 Thijs Machielsen Eldorado w Calido HC    
11 Pieter Rutten Captain Conradin HC    
12 Jari van den Biggelaar Go to win Andiamo HC    
13 Pieter Rutten Captain Conradin HC    
14 Aniek Diks Limelight Ad Emir R x Diarado x Padinus HC    
15 Aniek Jansen Kinellos Berlin x Phin Phin HC    
16 Micky van den Oetelaar Chelciaan Z Chellsini Z x Nobility x Goodwill HC    
17 Suzanne van Vugt Kabalebo Emir R HC    
18 Nicole Gevers Ciao Caretino Gold HC    
19 Glenn Van de Ven Ziezo Mermus R HC    
20 Margot van Nistelrooij Jane HC    
21 Koen Kruiskamp Saint James Cruising HC    
22 Ashley Peters I-Malve Numero Uno x Burggraaf HC    
23 Milou Verhoeven Amber Rash R HC    
24 Linn Kvernes Nn Nn x Nn HC    
25 Larissa Bijl Kaziva Don't touch it M x No limit HC    
26 Dominique Greeve Jarabel Jazz de coqueri x What a kashmir HC    
27 Cynthia Overbeeke Kornet Star Cornet obolensky x Quickstar HC    
28 Dominique Greeve Jarabel Jazz de coqueri x What a kashmir HC    
29 Ellen Zwijnenberg Asjemenou Andiamo Z HC    
30 Patricia Greeve Chilli Pepper BB Comilfo plus x Salamon HC    
31 Elke Van den Broek Nightstar de vleut x - HC    
32 Patricia Greeve Chilli Pepper BB Comilfo plus x Salamon HC    
33 Nina Enckevort Darc du Rona Z Diarado HC    
34 Alexander Vincentius L Mlyn'S Laguna Cohinoor HC    
35 Thom Van Dijck Chitano Crowntano HC    
36 Dominique Langens NN HC    
37 Rob Eras NN HC    
38 Boy Peels Kamalah Hero Z HC    
39 Marieke Vulders Innocence Farthago de Trebox x Spielberg HC    
40 Alice Lazzarini NN4 HC    
41 Thijs Machielsen Gerard Z Gambler Z x Wietvot x Voltaire HC    
42 Pieter Rutten For joy BB For Pleasure x Cento x Echo de Thurin HC    
43 Jari van den Biggelaar Jalisco Zirocco Blue x Valadon HC    
44 Pieter Rutten For joy BB For Pleasure x Cento x Echo de Thurin HC    
45 Aniek Diks James SB Emir R x Tolan R x Joost HC    
46 Stefanie Storhannus Nelvino HBS Elvis Ter Putte HC    
47 Ingrid Broers Jimmy Choo Glasgow-w Vh Merelsnest HC    
48 Anique Sijkens Kanjer Hg Emir R HC    
49 Frans Burgers Laptop Grandorado x Calvados HC    
50 Pascalle Van Boxtel BP Mandela Plot-blue HC    
51 Imke Jansen Harobi Carambole x Epilot HC    
52 Aniek Jansen Janiekarov HC    
53 Micky van den Oetelaar Charming Dream Z Carrera VDL x Cagliostro x Jimtown HC    
54 Larissa Bijl Kariva Caramba verte x No limit HC    
55 Cynthia Overbeeke K-power BH Apower x Quickstar HC    
56 Dominique Greeve Jazz de carthago Jazz de coqueri HC    
57 Ellen Zwijnenberg Fallon V'Gas Cornet Obolensky HC    

Contactgegevens

Stichting Ruitersport De Meierij
E. info@srdm.nl