Oefenspringen paarden

02. Klasse B (oefenparcours, twee fasen special)

Discipline Springen
Type Paard
Inschrijfgeld € 10,00
Datum 08-05-2021
Aanvangstijd Aansluitend

Volg / Uitslag Nr. Start Nr. Deelnemer Paard Afstamming HC Tijd 2e fase Straf-punten totaal Tijd 2e fase Straf-punten totaal
1 Ellen Zwijnenberg Love Joy HC    
2 Alexander Vincentius Kaithlynn VE Diamant de Semilly HC    
3 Marit Schilder Ice Cream B Z Icihamo van de kondorhoeve x Hors La Loi HC    
4 Noortje Gevers Sophie Chaman HC    
5 Sidney Renders Bravoure Brantzau x Cassaro HC    
6 Aniek Diks Lissabon S Emir R x Voltaire x Zeus HC    
7 Micky van den Oetelaar Langston Grandorado TN x Quidam"s Rubin HC    
8 Boy Peels Omfortuna HC    
9 Alice Lazzarini NN5 HC    
10 Suzanne de Heus Invincible HDH HC    
11 Kyra Bosch Kathy Paola Onbekend x Calvados HC    
12 Evi Janssen Desteny D Wallenberg HC    
13 Elke Van den Broek NN HC    
14 Cynthia Overbeeke NN HC    
15 Eline Smits Kazan Verdi x Van Gogh HC    
16 Maartje Verbakel lady-Janta Hotspot x Bergerac HC    
17 Ellen Zwijnenberg Locomotion HC    
18 Alexander Vincentius L-Raijminka Arezzo VDL HC    
19 Ellen Zwijnenberg Locomotion HC    
20 Herma Sikking Coldplay caretino gold HC    
21 Micky van den Oetelaar Loise R Entertainer x Orame HC    
22 Evert van Gorp Eef HC    
23 Frans Burgers Hangover Vader Onbekend HC    
24 Patrick Boeren Callisto HC    
25 Aniek Jansen NN HC    
26 Gerdina Gossink GOOD2C-YOU SR Cardento x Carthago HC    
27 Wendy van Heumen Pablis Carlow vd Helle x Caesar vd Helle HC    
29 Boy Peels Incredible HC    
30 Alice Lazzarini NN4 HC    
31 Suzanne de Heus Elle-Fomia HC    
32 Dominique Greeve Luckylot Arezzo x Vleut HC    
33 Nina Enckevort Lamborghini MG Cohinoor VDL x Cento HC    
34 Anne van Lier Elmar Unaniem HC    
35 Alexander Vincentius Campari de Knocke Z Comme il faut HC    
36 Ellen Zwijnenberg Grize de Hus HC    
37 Micky van den Oetelaar Laspa JDV Gaspahr x Rash R HC    

Contactgegevens

Stichting Ruitersport De Meierij
E. info@srdm.nl